Kdo jsme

 

Klub svobodných matek z.s. je nezisková organizace, která již pátým rokem podporuje rodiny samoživitelů z celé České republiky.

Rodinám sólo rodičů poskytujeme komplexní pomoc, postavenou na třech pilířích pomoci: finanční, materiální a odborné právní pomoci. V našich programech pomáháme s financemi na zajištění potravin a nákladů na bydlení, dětem hradíme obědy ve školkách a školách, letní tábory, školní potřeby, zdravotní pomůcky a vánoční dárky. Příjemci pomoci jsou důkladně prověřováni a spolupracujeme s terénními sociálními pracovníky, azylovými domy a pobočkami Úřadu práce.

Mezi naše základní služby patří informační webový portál s návody pro životní situace samoživitelů, bezplatná právní poradna v oblasti rodinného práva a sociálních záležitostí, zprostředkování materiální pomoci a bezplatné vymáhání dlužného výživného. Ze zdrojů, které získáváme od široké veřejnosti a podnikatelských subjektů, jsou realizovány programy na finanční podporu dětí z rodin samoživitelů ve finančních problémech. V minulém roce jsme v rámci Covid krize poskytli celkovou pomoc přesahující 10 milionů korun během stovky potřebných rodin sólo rodičů s dětmi a rozeslali více než 5 tun materiální pomoci rodinám sólo rodičů napříč celou republikou.

Podrobné informace o našich aktivitách, programech pomoci, mediálních výstupech i spolupracujících partnerech a osobnostech naleznete na našem mateřském webu.

snad

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení