V březnu pomoc přes 1,4 milionu korun pro 192 rodin

Tato neuvěřitelná částka vypovídá o tom, že finanční situace v rodinách samoživitelů je opravdu kritická. Každý den se na nás obrací desítky zoufalých rodičů s žádostí o pomoc.

Před rokem, kdy jsme spouštěli mimořádný program pomoci v souvislosti s covid situací, by nás ani nenapadlo, že se z něj stane hlavní program pomoci na tak dlouhou dobu. Pomoc ve výši 1 421 000 korun za jediný měsíc je pro nás opravdu neuvěřitelná. 

Většinu žádostí o pomoc tvoří právě Covid program, v rámci kterého přispíváme až 10 000 korun na úhradu nákladů spojených s bydlením nebo částkou až 4 000 korun na nákup potravin.

Léto se blíží a my věříme, že situace dovolí dětem užít si prázdniny. Nově se na nás rodiče samoživitelé mohou obracet i s žádostí o příspěvek na letní tábor.

Toto vše by nebylo možné bez laskavé pomoci našich dárců z řad jednotlivců i firem. V březnu nás finančně podpořili společnosti Notix, JTI, Purple Solution, Prona - služby Kladno a KPMG. Děkujeme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení