Rozeslali jsme 50 000 respirátorů

Více než 50 000 respirátorů, které jsme obdrželi darem od firmy BTL, již má své majitele. Pracovali jsme v obrovském nasazení 24/7, abychom všechny respirátory dokázali k potřebným rodinám dodat během jediného týdne.

Ve Fashion charity shop jsme vydávali respirátory ve třech termínech. Celkem si přišly pro měsíční zásobu respirátorů téměř tři stovky samoživitelů, maminek i tatínků. Do celé České republiky jsme zabalili a vyslali na cestu neuvěřitelných skoro 1 400 balíčků. Pro vaši lepší představu to bylo 2 a půl dodávky přepravní služby Zásilkovna.

A protože jsme si vědomi, že problém zajistit si respirátory pro ochranu sebe i svého okolí nemají jen rodiče samoživitelé, ale i jiné sociálně slabé nebo ohrožené skupiny, pomohli jsme i dvěma desítkám organizací. Jedná se zejména o spolupracující azylové domy, oblastní charity, centra pro ohroženou rodinu, charitní domy a terénní sociální pracoviště, mezi které jsme rozdělili další stovky krabiček s 25 kusy respirátorů BTL.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení