Máma (onyx, achát, akvamarín, amazonit)

 
 
  • 1 z 3

Náramek z onyxu, achátu, akvamarínu a amazonitu s korálkem "Mummy" z nerezové oceli.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Cena 289,26 Kč bez DPH
350 Kč    
Kategorie Náramky dámské
 

Onyx je ochranným kamenem, který chrání člověka před negativními vlivy, konflikty, pomáhá v těžkých situacích a při vysokém fyzickém i psychickém vypětí. Podporuje vytrvalost, ráznost, schopnost stát si za svou věcí, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu.

Jemné odstíny amazonitu navozují pro svého majitele pocit duševního klidu, bezpečí, harmonie a vnitřní rovnováhy. Amazonit bývá považován za kámen naděje a podle staré legendy člověk, který má amazonit u sebe, zvyšuje šance na plnění svých tajných snů.

Achát pomáhá člověku nalézt celkovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a dospění k sebepoznání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, stabilizuje auru a pomáhá rušit a přetvářet negativní energie. Je vhodný jako ochranný kámen pro malé děti. V případě pruhovaného achátu je tento elementem ohně a je výrazně ochranným kamenem, který pomáhá zmírňovat stresové vztahy a obnovovat tělesnou energii.

Akvamarín pomáhá člověku svou uklidňující energií, svou čistou barvou připomíná vodu a pocit klidu z ní. Akvamarín bývá označován za kámen štěstí, podle legendy přináší štěstí námořníkům a mořeplavcům, resp. chrání všechny v blízkosti vody. Jeho účinky jsou i v silné schopnosti čistit energii člověka tak, aby byl psychicky a emocionálně v rovnováze.

Velikost minerálů 8. Náramek je navléknut na elastickém vláknu, standardní velikost 17-18 cm. Náramek je dodáván v ozdobné krabičce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora 5.5.2020 15:21
jeee ten by se mi moc líbil pro mamku ???? ale do Německa by jste mi ho asi neposlali? :(
Odpovědět
LN Avatar autora děkuji 5.2.2020 17:05
Náramek přesně podle mého gusta :)
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.