Lednová pomoc zamířila do stovky neúplných rodin

Každý den dostáváme velké množství žádostí, z nichž se snažíme pomoci rodinám samoživitelů, které se nacházejí v nejtíživější životní situaci. Lednové žádosti měly jedno společné, skoro každá obsahovala informaci, že rodina dluží za nájem nebo energie. Před rokem by nás ani nenapadlo, jak velkou sumu v prvním měsici roku na pomoc neúplným rodinám vydáme. Celkem jsme v lednu poskytli finanční pomoc 104 rodinám z celé České republiky v celkové výši 801 000 korun.

Souběžně s finanční pomocí několikrát týdně odesíláme balíky s materiální pomocí. Maminkám posíláme krásné oblečení, které si normálně koupit nemohou, protože jim nezbývají finance. V lednu bylo součástí balíků pomoci mimo jiné i nové spodní prádlo nebo nové zimní bundy.

Toto vše by nebylo možné bez laskavé pomoci našich dárců z řad jednotlivců i firem. V lednu nás finančně podpořily společnosti Allen & Overy, Tech data a Alpiq. Materiální pomoc věnovaly firmy Husky a Notino. Stravenky v hodnotě 10 000 korun nám pravidelně každý měsíc věnuje parta kolegů z holešovické kanceláře. Děkujeme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.