1000 dětem jsme poslali lístky do ZOO, Dinoparku a Mirakula

Poctivě rozdáváme vaše příspěvky, už 1000 dětem a jejich rodičům jsme poslali lístky do ZOO, zábavního parku Mirakulum, a Dinoparků v celé České republice!

Letní program pomoci Klubu svobodných matek je v plném proudu, žádosti o finanční příspěvek na letní tábory nebo volné vstupenky do zoo v Praze, Jihlavě nebo Zlíně, Dinoparků nebo oblíbeného zábavního parku Mirakulum, chodí každý den. A my se snažíme pomáhat těm, kterým koronavirová krize udělala finančně čáru přes rozpočet, protože kdo tyto věci nesmí pocítit, jsou jednoznačně děti. Ty mají nárok si užít prázdniny se vším všudy a na jejich konci říct "bylo to super". Moc se těšíme na fotky, které budeme postupně zveřejňovat v naší sekci Komu jsme pomohli - Příběhy dětí.

Takže "super" může k dnešnímu dni říct víc než 150 dětí, které jedou díky Klubu svobodných matek na tábor (některé i poprvé v životě) a 1000 dětí, které si užijí super den v zábavním parku. A "super" společně s velkým poděkováním vzkazujeme my našim dárcům, díky kterým je tohle všechno možné:)