V prvním čtvrtletí roku jsme pomohli samoživitelům částkou 2,5 mil korun

Naše nezisková organizace za první čtvrtletí letošního roku pomohla 268 rodinám sólo rodičů a jejich dětí finanční pomocí přesahující 2,5 milionu korun, kterým zachránila hlavně střechu nad hlavou na další měsíc a zajistila plnou lednici na pár týdnů.

K této velké finanční pomoci jsme samozřejmě přidali i tu materiální. Přepravní služba od nás odvezla už celou tunu krásného oblečení, které zamířilo ke 197 sólo rodičům. K tomu jsme přidali stovky kilogramů oblečení pro skauty, kteří pořádali humanitární sbírku pro Ukrajinu. A další desítky kilogramů zdravotnického vybavení, které opakovaně zamířilo přímou cestou na Ukrajinu.

"Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za zaslané oblečení pro mě a pro syna. Ani netušíte, jakou jste mi udělali radost. Zrovna jsem řešila, že pro syna nemám skoro nic na jaro, vše už mu bylo krátké. Bohužel, už i na bazaru je oblečení dost drahé a já mu tak zatím nemohla nic koupit. Že dostanu takové luxusní kousky i já, tak to jsem nečekala absolutně vůbec! Všechno mi perfektně sedí a tak dobře už jsem se venku dlouho necítila. Díky za tuto obrovskou pomoc." Maminka Jana a Honzík 4 roky

V uplynulých týdnem jsme po dvou letech ukončili náš Covid program pomoci a nahradili ho novým - velkým programem pomoci. Rodičům samoživitelům poskytujeme finanční podporu na bydlení, na potraviny, na kroužky a zájmové aktivity, na obědy a na letní tábory.

"Moc vám děkuji za zaslání příspěvku na nájem, ani jsem v to už nedoufal. Moc děkuji i za váš lidský přístup. Jste organizace, která opravdu pomáhá, vaší pomoci si velmi vážím. " Tatínek Jan, Karolínka 10 let, Honzík 9 let a Míša 7 let.

V březnu nás finančně podpořili: LIKOV s.r.o. a Wolt Česko.

Materiální pomoc poskytli: Lidl, Česká spořitelna, FAVI, Sephora, ZŠ německo-českého porozumění, URGO, Donart, YMCA, Ambiente, Naše Maso, Patricie Pagáčová a Eva Decastelo.        

DĚKUJEME!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení