Koncem roku jsme rozdělili přes 1,6 milionu mezi tři stovky rodin

V Klubu svobodných matek jsme za poslední tři měsíce tohoto roku pomohli celkem 293 sólo rodičům a jejich dětem, mezi které jsme rozdělili neuvěřitelnou částku 1 629 241 korun. Rodičům samoživitelům jsme přispěli částkou 711 800 korun na nákup vánočních dárků pro 300 dětí. O tom, že dětem zářily oči více než světýlka na stromečku, svědčí fotografie, které od Štědrého večera nonstop plní naše emailové schránky.

V našem charitativním obchodě Fashion charity shop jsme v předvánočním shonu stihli uspořádat i několik oblíbených akcí v rámci předávání materiální pomoci pro pražské rodiny. V naší "dárkové samoobsluze" si tak sólo rodiče sami vybrali dárky pro své děti, odnesli si nové spodní prádlo, zimní a funkční oblečení, drogerii a mnoho dalšího. Stihli jsme si s některými probrat jejich složitou situaci a společně zkusili najít další možnosti ke zlepšení jejich životní situace.

Rušno bylo i v našem skladu materiální pomoci. Sešlo se u nás hned několik velkých zaměstnaneckých sbírek a každý den k nám nosili vyřazené oblečení i individuální dárci. Za poslední tři měsíce jsme tak materiálně podpořili 4 spolupracující organizace a 343 neúplných rodin, ke kterým zamířila materiální pomoc ve formě oblečení, vánočních dárků a dalších věcí o celkové hmotnosti skoro 2,5 tuny.

V uplynulém čtvrtletí nás finančně podpořili: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group, PPG Industries, Patrik Hartl, CoolPeople, RUDOLF JELÍNEK a.s., ČSOB Pojišťovna, Datamole, Allen & Overy, KPCS, Procter & Gamble, CreativeDock, TECHARTSTAV, Fakturoid, Allianz, Allyn International Services, IDPS, Prologis, Amazon, Standridge Color Corporation Czech s.r.o., GAVRIT Solutions, Groupe SEB, Telia Carrier Czech Republic a.s., Candy Soap, Obchůdek Vendula. DĚKUJEME!

A poděkování za materiální podporu patří: Fashion Arena Prague Outlet, Alteryx, CineStar, Wolt, ZOOTHUSKY, Columbia, Amazon, Ambiente, Naše Maso, Sola pomáhá, GROHE, IFE-CR, Candy Soap, Kafe&Hrnky, Národní muzeumDĚKUJEME!    

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení