Tento týden jste poslali na tábor dalších 11 táborníků

Nevídaně pomáháte a my pečlivě vybíráme komu! Přečtěte si příběhy Damiana, Elišky, Samuela, Izabely, Jitušky, Májy a Vojty, Terezky a Vláďi.

Bráchové, desetiletý Damian a osmiletý Darius, si oblíbili tábor pořádaný Jihlavským havířským průvodem, ale letos hrozilo, že na něj nepojedou kvůli nedostatku financí. To jsme tak nemohli nechat a oběma bráchům jsme na tábor přispěli, aby si užili léto se svými kamarády.

Desetiletá Eliška má ráda koně a kontakt s nimi jí pomáhá zvládat její ADHD. Ráda by proto jela na koňský tábor, ale její mamince na něj po krizi nezbyly peníze. Proto jsme neváhali a tábor u koní Elišce zaplatili.

Koníčkem devítiletého Samuela je karate, v němž už dosáhl řady úspěchů. Přál si proto jet s kamarádem na tábor pro karatisty, který si ale maminka nemohla dovolit. Samuelovi jsme tábor zaplatili my.

Desetiletá Izabela se moc těšila na letní tábor, ale vzhledem k tomu, že škola, kam s mladším bráchou chodí, neotevřela družinu a maminka musela tedy zůstat doma na ošetřovném, si tábor nemohou dovolit. Proto jsme neváhali a Izabelce tábor zaplatili.

Sedmiletá Jituška miluje koně a jejím snem byl také koňský tábor. Její mamince ale na tábor nevyšly peníze a Jitka se bála, že letos nikam nepojede. My jsme to tak nenechali a Jitce jsme tábor s koňmi zaplatili.

Sourozenci Mája a Vojta si přáli strávit část léta s kamarády v přírodě na táboře jako většina dětí z úplných rodin. Žijí ale s maminkou a sourozenci sami a proto na tábor nezbyly peníze. Rádi jsme jim proto tábor zaplatili.

Čtrnáctiletá Terezka a jedenáctiletá Nikolka milují tábor, na který společně každý rok jezdí. Letos ale hrozilo, že nepojedou, protože maminka kvůli krizi neměla peníze. My jsme to tak nenechali a obě holky se můžou na své kamarády těšit i letos.

Sedmiletý Vláďa se moc těšil na tábor se superhrdiny, který mu maminka slíbila. Vzhledem ke krizi ale svému slibu nemohla dostát, tak požádala o pomoc nás. My jsme neváhali a Vláďovi léto se superhrdiny umožníme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení