Spustili jsme projekt AKADEMIE pro samoživitele OSVČ

Projekt Akademie je určen rodičům, kteří mají v důsledku Covid krize problém se svým podnikáním a potřebují pomoc. Zároveň slouží jako plná podpora pro ty, kteří by se chtěli osamostatnit, ale mají obavu, zda to zvládnou. V rámci projektu Akademie poskytneme po dobu 3 měsíců plnou podporu - marketing včetně placené reklamy, pomoc s administrativou a se zakoupením pracovního vybavení. 

Více informací naleznete na našem mateřském webu. Podívejte se, které maminky již odstartovaly své podnikání. První přihlášenou maminkou je Tereza, která otevřela v Praze psí salon. Tereze jsme na úvod vytvořili nové webové stránky www. strihanipejskupraha.cz, profily na sociálních sítích a zaplatili reklamu. Tereza poskytuje služby ve svém salonu, ale o Vaše mazlíčky se postará i u vás doma. Vyzkoušejte její služby a dejte nám vědět, jak jste byli spokojení.

Partnerem projektu Akademie je společnost JTI.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení