Skoro 2,5 tuny materiální pomoci potřebným rodinám

Měsíc červen byl ve znamení velké materiální pomoci. Od začátku roku jsme rozdali už 2,4 tuny materiální pomoci, která zamířila k 451 neúplným rodinám. Každý týden naplníme dodávku přepravní služby a pomoc tak míří sólo rodičům a jejich dětem do celé České republiky.

V červnu jsme stihli uspořádat i dvě akce ve Fashion charity shop, kde neúplným rodinám předáváme pomoc osobně. Maminky s dětmi z Prahy a blízkého okolí si odnesly pořádnou zásobu drogerie a potravin. Tyto neúplné rodiny jsme tak zásobili základními věcmi na několik měsíců. Samozřejmě nechybělo ani oblečení. Kromě oblečení z firemních sbírek bylo již tradičně připraveno oblečení Husky a nově i dámské a dětské funkční oblečení Columbia.

Materiální pomoc ve formě drogerie a potravin si u nás v červnu vyzvedly i "tety" z Klokánku Praha 8, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Obrovské poděkování patří zaměstnancům pojišťovny Kooperativa. Celorepubliková sbírka oblečení, potravin a drogerie nám celý červen plnila sklad materiální pomoci. V červnu nás dále materiálně podpořily firmy HUSKY, Columbia, BTL a Gebrüder Weiss. Děkujeme. Děkujeme i všem jednotlivcům, kteří se u nás zastavili se svým vyřazeným oblečením.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení