Rozdali jsme už 597 kilogramů materiální pomoci

Měsíc březen byl bohatý i na materiální pomoc. Krabice plné materiální pomoci jsme odeslali do více jak pěti desítek neúplných rodin. Od začátku roku jsme potřebným darovali už 597 kilogramů materiální pomoci. Minulý měsíc se nám ve Fashion Charity Shop sešlo několik opravdu velkých individuálních sbírek. Mohli jsme tak pokračovat v nastaveném tempu a každý týden potěšit novým oblečením další a další rodiny. Každý jednotlivý kousek oblečení pečlivě kontrolujeme. Do rodin odesíláme pouze věci v perfektním stavu, věci takové, které bychom si sami vzali na sebe.

Snažíme se o to, aby v balíku bylo vždy i nečekané překvapení. To se nám v březnu dařilo díky firemním dárcům. Rodiče samoživitelé tak mohli v balíku oblečení najít třeba výrobky značek Tefal a Rowenta, děti potěšilo příslušenství pro notebooky. Díky spolupráci s projektem Skromné jídlo jsme navázali spolupráci s několika pražskými restauracemi, kam si neúplné rodiny chodí každý den pro chutné obědy. Pražským rodičům samoživitelům i nadále vydáváme materiální pomoc osobně, dostávají od nás navíc i poukázky na jídlo do sítě restaurací Ambiente a i oni tak mají možnost užít si skvělý gastronomocký zážitek. 

Velké poděkování patří všem dárcům z řad jednotlivců i firem. V březnu nás materiálně podpořili společnosti EV public relations, Husky, Naše Maso, restaurace Ambiente, Dock House a Babiččina Beseda. Děkujeme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení