Patricie Pagáčová podpořila náš Klub

Herečka Patricie Pagáčová podporuje rodiče samoživitele prostřednictvím Klubu svobodných matek. Do Fashion charity shop přivezla nádherný kočárek EGG v hodnotě několika desítek tisíc korun. V létě darovala sólo rodičům zásobu plenek a kojeneckých potřeb. V kočárku bude drandit tříměsíční Sofinka, o kterou se od jejího narození stará sám tatínek Honza z Olomouce. Ten se nyní musí s dcerou přestěhovat a tak mu kvalitní kočárek, který s holčičkou poroste, ušetří další výdaje za pořízení sportovního kočárku. Děkujeme, že se naše cesty takto propojily:)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení