Od začátku roku jsme rozdělili už 982 kilogramů materiální pomoci

Od začátku letošního roku jsme rozeslali materiální pomoc do 210 rodin samoživitelů napříč celou Českou repulikou. Přepravní služba od nás každý týden odváží balíky oblečení, které putují k potřebným rodinám. 

Maminky z Prahy si materiální pomoc vyzvedávají osobně ve Fashion charity shop. Tyto akce, kdy předáváme oblečení a dárky od našich partnerů, jsou velmi oblíbené nejen u samoživitelek, ale i u nás. Pro nás je to příležitost poznat maminky a jejich děti osobně a popovídat si s nimi.

V dubnu nám sklad pro materiální pomoc zaplnila společnost JTI, která věnovala maminkám a jejich dětem stovky kusů převážně nového oblečení. Krásné, originální kousky oblečení nám věnovala i slovenská značka Lull Loungewear. Děti potěšila kuchařka Mlsné medvědí příběhy, kterou nám pro rodiče samoživitele věnoval Bionaut. Síť restaurací Ambiente, řeznictví Naše Maso a restaurace Dock House podporují rodiče samoživitele dlouhodobě. Děkujeme! Toto poděkování patří i všem jednotlivcům, kteří se každý týden zastaví s taškou vyřazeného oblečení. 

Máte doma dámské nebo dětské oblečení, které vám jen zabírá místo ve skříni? Rádi se ho ujmeme! Darováním oblečení společně s námi pomůžete neúplným rodinám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení