Lednová pomoc zamířila do stovky neúplných rodin

Každý den dostáváme velké množství žádostí, z nichž se snažíme pomoci rodinám samoživitelů, které se nacházejí v nejtíživější životní situaci. Lednové žádosti měly jedno společné, skoro každá obsahovala informaci, že rodina dluží za nájem nebo energie. Před rokem by nás ani nenapadlo, jak velkou sumu v prvním měsici roku na pomoc neúplným rodinám vydáme. Celkem jsme v lednu poskytli finanční pomoc 104 rodinám z celé České republiky v celkové výši 801 000 korun.

Souběžně s finanční pomocí několikrát týdně odesíláme balíky s materiální pomocí. Maminkám posíláme krásné oblečení, které si normálně koupit nemohou, protože jim nezbývají finance. V lednu bylo součástí balíků pomoci mimo jiné i nové spodní prádlo nebo nové zimní bundy.

Toto vše by nebylo možné bez laskavé pomoci našich dárců z řad jednotlivců i firem. V lednu nás finančně podpořily společnosti Allen & Overy, Tech data a Alpiq. Materiální pomoc věnovaly firmy Husky a Notino. Stravenky v hodnotě 10 000 korun nám pravidelně každý měsíc věnuje parta kolegů z holešovické kanceláře. Děkujeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení