Další tuna materiální pomoci pro samoživitele

Během třetího čtvrtletí jsme sólo rodičům a jejich dětem odeslali další více jak tunu materiální pomoci. Konkrétně 1 163 kilogramů pro 223 neúplných rodin. Balíky obsahovaly nejen oblečení, ale i novou obuv, aktovky a školní potřeby, ložní prádlo, spacáky a mnoho dalšího. Obsah každého balíku byl v řádech několika tisíc korun, čímž jsme pomohli sólo rodičům ulevit z už tak napjatého finančního rozpočtu. Dáváme si záležet na tom, aby do rodin odcházely jen věci v perfektním stavu. Každý jednotlivý kousek ze zmíněných 1 163 kilogramů nám prošel nejen rukama, ale i přísným kritickým okem. A jaké jsou reakce z rodin po rozbalení? Krásné! A utvrzují nás denně v tom, že naše práce má smysl.

"Moc s Liliankou děkujeme za překrásné oblečení. Kdybych jen tušila, co v Zásilkovně přebírám, nenechala bych jí to rozbalit. Mohla jsem většinu věcí schovat pod stromeček. Nu co už, jsem poučená a vy jste skvělí." Maminka Šárka a Liliana 10 let.

"Moc děkuji za spacáky, kluci je dostanou pod stromeček. Děkuji za spousty krásného oblečení a v neposlední řadě za super čepice. Hned bych jim jednu vzala." Maminka Lenka, Standa 10 let, Marek 8 let a Lukáš 5 let.

"Děkujeme velmi za oblečení pro moje dorůstající domácí štěstí. Jsem překvapena, že i pro tak náročnou cílovou skupinu, jakou bezesporu náctiletí jsou, se našly kousky, které vyhověly jejich vkusu." Maminka Jitka, Klára 19 let, Bára 17 let a Martin 12 let.

V uplynulých měsících nás materiálně podpořily společnosti Amazon, Lidl, Xova Film, Naše Maso, Ambiente, HuskyMimiConceptgecko a iniciativa Zažít Waltrovku jinak. K podpoře se opět přidala Jitka Boho a Patricie Pagáčová. Děkujeme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení