Červnová pomoc ve výši 817 449 korun zamířila do 114 rodin

V červnu jsme poskytli finanční pomoc celkem 114 rodinám samoživitelů, mezi které jsme rozdělili částku 817 449 korun. Kromě již standardních žádostí o příspěvek na bydlení a potraviny nás rodiče často žádali o příspěvek na úhradu letního tábora. Máme radost, že jsme mohli pomoci vypravit několik dětí na tábor doslova na poslední chvíli.

Z původně mimořádného Covid programu pomoci se stal stabilní program pomoci. Sólo rodiče nejčastěji žádají o pomoc s úhradou nákladů spojených s bydlením, kde přispíváme částkou až 10 000 korun. S blížícími prázdninami jsme zaznamenali trend, že rodiče si uvědomují zvýšení nákladů na potraviny během prázdnin a počet žádostí o pomoc s nákupem potravin částkou až 4 000 korun se tak vyrovnal žádostem o pomoc s bydlením.

Toto vše by nebylo možné bez laskavé pomoci našich dárců z řad jednotlivců i firem. V červnu nás finančně podpořili společnosti HAVI Global Solutions Europe GMBHCCL - Conference Czechoslovakia LTD, Brašnářství TlustýOrtovize, Ernst & Young, BSH Domácí spotřebiče, Esox a Nadační fond Arnošta Lustiga. Děkujeme!

Přejeme vám krásné prázdniny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení